A101’in 10 Eylül’e Özel İndirimi Dikkat Çekti!

A101'deki güncel indirimle birlikte merak edilenler yanıt buldu. 10 Eylül'deki gıda ve hijyen ürünlerindeki indirimle birlikte son fiyatlar paylaşıldı. İşte detaylarıyla birlikte A101 fırsatlarında son durum.

A101, yaptığı indirimle gündeme geldi. Öyle ki marketin sunduğu fırsatlara bir yenisinin daha eklendiği görülüyor. Peki ya güncel gelişmeler hakkında neler biliyoruz? Pek çok kişinin yakından takip ettiği detaylar ve çok daha fazlası haberimizde. A101, gıda ürünleri başta olmak üzere pek çok ürün türünde indirim yaptığını duyurdu. Dolayısıyla indirimin yüzdeleri ve kampanyanın süresi merak ediliyor diyebiliriz. Bu konuyla ilgili sizlerin de merak ettiği soruları yanıtlayacağız.

Pek Çok Ürün İndirimde!

A101’den gelen haberle birlikte tam yağlı kaşar peynirindeki indirim oranı %12’yi buldu. Dolayısıyla bu gelişmeye yoğurt fiyatı da ortak oldu. Hem kaşar hem yoğurttaki indirim sonrasında vatandaşlar marketlere akın etmek için bekliyor. Çünkü yakın zaman sonra fiyatların artma ihtimaline karşı böyle bir önlem alınabileceği belirtildi.

Temizlik Ürünlerinde %33’lük İndirim Fırsatı

Öte yandan temizlik ürünlerinde %33’lük indirim yapılacağı vurgulanıyor. Bu haberle beraber pek çok kişinin gözü güncel fiyatlardaydı. Peros konsantre çeşitlerindeki indirim sonrasında ürünü 29,95 TL’ye satın alabileceksiniz. Öte yandan Palmolive duş çeşitleri ise 27,95 TL’den müşterilerle buluşacak.

Başa dön tuşu