Acun Ilıcalı Shota Arveladze Yerine Kimi İstiyor?

Hull City'de yeni teknik direktör olarak kiminle anlaşma sağlanacak? Acun Ilıcalı'nın yapacağı açıklama ile detaylar belli oluyor.

Acun Ilıcalı’dan gelen haberle birlikte Shota Arveladze ile yollar ayrıldı. Hull City’de hangi teknik direktörün başa geçeceği merak konusu haline geldi. Daha çok Türk futbolculara öncelik veren Acun Ilıcalı, teknik direktör konusunda da aynı adımı atmayı planlıyor. Dolayısıyla merak edilenler ve çok daha fazlası yanıt bulacak.

Şenol Güneş ile Anlaşacak mı?

Hali hazırda herhangi bir takımla çalışmayan Şenol Güneş, hem son yıllarda hem de 2000’li yılların başında elde ettiği zaferlerle anılıyor. Dolayısıyla kendisinin Hull City ile çalışması büyük fark yaratabilir. Bu noktada çeşitli irtibatların kurulduğu iddia edildi. Güncel olarak başka neler biliyoruz sizlerle paylaşacağız.

Fatih Terime Teklif Gitti mi?

Öte yandan Hull City’nin teknik direktörlük aday listesinde ikinci sırada Fatih Terim’in olduğu iddia edildi. Sırf bu detay bile dikkat çekiyor. Bu konuyla ilgili atılacak adım ise büyük ses getirecektir. Galatasaray’daki başarıları ile nam salan Fatih Terim’in tercihi Hull City’den yana mı olacak göreceğiz.

Başa dön tuşu