Adana Demirspor Tur Atladı!

Türkiye Ziraat Kupası 4. tur müsabakalarında Adana Demirspor ile Nazilli Belediyespor karşı karşıya geldi. Adana Demirspor maçı 4-3 kazandı.

Türkiye Ziraat kupası 4.Tur maçları bol gollü geçmeye devam ediyor. Adana Demirspor – Nazilli belediyespor karşılaşmasında tam 7 gol çıktı!
Adana Demirspor evinde konuk ettiği rakibini 4-3 gibi bol gollü geçen bir maç sonrasında yenerek tur atladı. Adana Demirsporlu futbolcu Assambalonga 4 gol atarak takımı turlattı!
Maç 90 dakika boyunca çok hızlı ve bol gollü geçti!
Temposu hiç bitmeden bu maçta ilk gol rakip Nazilli Belediyespor’un 13.dakikada geldi. Daha sonra, Adana Demirspor 15.dakikada durumu eşitledi. Sonra 2-1 daha sonra 2-2 olan maç 51.dakikada 3-2 oldu.

Nazilli Belediyespor hızını hiç kesmedi!

Maçı hızla takip eden takım, 63. Dakikada Furkan’ın golüyle tekrar beraberliği sağladı ve skor 3-3 oldu.
Tüm temposuyla geçen maçta toplam 7 gol çıkarken, son gol beklenmedik anda, Adana Demirspor tarafından geldi. 90+6 dakikada penaltı kazanan ev sahibi Adana Demirspor fırsatı değerlendirdi ve skoru 4-3 yapıp kupa turuna devam etmeye hak kazandı.

Son 32 Tura Katılmayı bildi!

Dünya kupası arası öncesinde Alanyaspor’a konuk olarak gidecek Adana Demirspor umutlarına devam ediyor ve hırslı bir şekilde çalışmalarına son gaz devam etmektedir.

Yapılan açıklamarda, teknik ekip, bu başarının tüm futbolculara ve takım taraftarlarına ait olduğunu söyledi, taraftarlarında desteği ile bol gollü geçen maç sonrası Adana bölgesinde kutlamalar başladı.

Başa dön tuşu