Alparslan Büyük Selçuklu Reytinglerde Öne Geçti!

Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki güncel gelişmelere göre dizi çok fazla izlendi. Reytingleri de bir anda artmaya başladı. TRT 1 dizisindeki son durum hakkında neler biliyoruz?

Pazartesi günleri diziler ve yarışma programları ile kıyasıya bir reyting mücadelesi yaşanıyor. Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma ve Masterchef gibi ulusal akşam programlarının yanı sıra, Esra Erol, Müge Anlı gibi gündüz kuşağı yayınları da reytinglerde üst sıraları zorlayabilmektedir. 7 Kasım 2022 Pazartesi günü yayınlanan TV programlarının reyting sıralaması açıklandı! 7 Kasım reyting sıralaması zirvesinde Alparslan Büyük Selçuklu dizisini bir kez daha görüyoruz. Pazartesi reyting sıralamasını yapmadan önce, sıralamada gündüz ve akşam kuşaklarının birlikte değerlendirildiğini belirtmek gerekir.

7 Kasım 2022 Pazartesi günü televizyon dünyasında reyting sıralaması için kıyasıya bir mücadele yaşandı! TRT 1 ekranlarının tarihsel dizileri sektörü kasıp kavurmaya devam ederken, Alparslan Büyük Selçuklu, pazartesi günü reyting 1.si olarak yoluna dolu dizgin devam ediyor! İkinci sırada gündüz kuşağından Esra Erol’da programı yer alırken, Reyting sıralaması 3.sırada ise Fox TV’nin eskimeyen dizisi Yasak Elma yer alıyor.

Esra Erol’un gündüz kuşağındaki rakibi olan Müge Anlı, Tatlı Sert programı ile 6. Sırada kendine yer bulabildi. Neredeyse her yarışmasıyla zirveyi zorlayan Acun Medya’ya ait Tv8’de yayınlanan Masterchef Türkiye programı ise Pazartesi günü reyting sıralamasında ilk 10’a 9. sıradan girebildi. Masterchef’in ilk 10’da geçebildiği tek yayın ise Yasak Elma’nın özet bölümü oldu.
Fox Ana Haber bülteni genel reytinglerde 5. sırada yer alırken, haberler arasında ilk sıraya yerleşti. ATV Ana haber ise genelde 7.sırada ve haberler sıralamasında 7. olarak karşımıza çıkmaktadır.

Başa dön tuşu