Apple’dan iPhone 15 İçin İlginç Bir Hamle Gelebilir

iPhone 15 adlandırmasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşanacağı iddia edildi. Apple, nasıl bir hamle ile karşımıza çıkacak? Apple hayranları iPhone 14'ten sonra gözünü iPhone 15'e dikti.

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 14 ile ilgili çeşitli ifadelere yer verildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği tanıtım sonrasında fiyatlar da ortaya çıktı. Ancak şu sıralar sosyal medyada çok daha farklı bir gelişme dolaşıyor. İddialar doğrultusunda, gelecek yıl çıkacak olan iPhone 15’in isimlendirmesinde değişikliğe gidilebilir. Bu değişiklik çok büyük ses getirir mi bilmiyoruz ancak iPhone hayranlarının dikkatini çoktan çekti.

iPhone 15 Ultra Geliyor!

Artık iPhone Pro Max yerine Ultra ifadesinin yer alacağı iddialarda yerini aldı. Bu konuda resmi açıklama gelmediği için net bir şey söylenemiyor. Ancak sırf bu iddia bile teknoloji gündeminde yer almayı başardı. Öte yandan kullanıcıların Apple’dan en büyük beklentisi, her yıl çıkardığı iPhone model telefonlar arasında bir farklılık görmesi. iPhone 13 ile 14 arasında kayda değer bir farklılık göremediklerinden şikayetçiler. Sırf bu durum bile iPhone için beklentileri düşürebiliyor. Bakalım yakında adlandırma ile ilgili nasıl bir gelişme yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu