Ateş ve İpek Aşkı Patlak Verdi! Hekimoğlu Dizisi Final Yapabilir!

Hekimoğlu dizisinde eşi benzeri rastlanmayan olaylar izleyiciye durgunluk veriyor. Eğer Ateş ile İpek arasındaki münasebet aşk ile taçlanırsa, izleyiciler uzun zamandır hayalini kurduğu görüntüye ulaşacak. Öte yandan Hekimoğlu dizisinin final yapma ihtimali de arttı. Sosyal medyada dillendirilen bu durum karşısında Hekimoğlu final yapacak mı?

Hekimoğlu’nun son bölümlerinde öyle olaylar yaşanıyor ki artık Ateş doktorun başına gelecekler tahmin dahi edilemiyor. Görülen o ki dizide daha önce gerçekleşmesi ihtimal dahi verilmeyen bazı durumlar patlak verecek. Ateş Hekimoğlu’nun Mahir Komiser’e yenilmesi sonucu hesap verdiği görüntüler ortaya çıktı.

Hekimoğlu 37. bölüm fragmanını izleyenler dizinin yavaş yavaş finale doğru gittiğini düşünüyor. Çünkü Hekimoğlu’nun teslim olan tavrı ve bir yandan da İpek ile olan ilişkisinin aşka doğru ilerlemesi dizinin sonunu getirebilir. İpek ile uzun zamandır tanışıklığı olan ancak bir türlü istenilen birlikteliği sağlamayan Ateş, huysuz ve bencil karakteri yüzünden hep kaybetmeye mahkum oldu. İnsanlar tarafından pek fazla sevilmemesinin ardında bu da yatıyor. Ancak şimdi Hekimoğlu’nun final yapması an meselesi gibi duruyor.

Hekimoğlu Final Yapacak mı?


Hekimoğlu dizisinin final yapması için öncelikle dizide büyük olayların gerçekleşmesi lazım. Gördüğümüz kadarıyla Ateş doktorun pes etmiş ve teslim olan tavrı da bunu açıklıyor. Artık karakterinin daha da uysallaştığı ve insanlara karşı daha nazik olduğu yeni bölümler izleyebiliriz. Bu da dizide romantizme doğru uzanan Ateş Hekimoğlu’nu görmemize neden olabilir. Bu bakımdan Hekimoğlu dizisi şu an için final yapmayacak. Çünkü daha görmemiz gereken pek çok olay mevcut.

Ateş ile İpek Sevgili Olacak mı?


Ateş’in İpek’e karşı sarf ettiği nadir görülen bazı iltifatlar da gözden kaçmadı. Bu konuda İpek’in nasıl karşılık vereceği ve ikilinin sevgili olma yolunda atacakları adım da büyük önem taşıyor. Eğer Ateş ile İpek sevgili olursa dizideki reyting oranları dahi artabilir. Çünkü birbirine en fazla yakıştırılan çift Ateş ve onun biricik patronu İpek. Salı günü akşamı yayınlanacak 37. bölüm sonrasında hem Ateş’in yargılanmasını izleyeceğiz hem de Ateş ile İpek arasında yaşanan aşkın boyutunu görmüş olacağız.

Başa dön tuşu