Teknoloji

Bedava Oyunlarda Son Günler! Hangi Oyun Ücretsiz Oldu?

2021’e girene kadar pek çok oyun platformunun oyunlarda indirim yaptığı biliniyor. Ancak yalnızca indirim değil, bedava oyun sahibi de olabiliyorsunuz. Bu sebepten ötürü özellikle de Epic Games’in düzenli olarak verdiği oyunlar dikkatleri üzerine çekiyor. 29 Aralık akşamı bedava verilen oyun 30 Aralık akşam saat 19.00’a kadar bedavaya kütüphaneye eklenebilecek.

29 Aralık’ta Hangi Oyun Bedava Oldu?

Epic Games, 29 Aralık’tan 30 Aralık’a kadar ücretsiz temin edebileceğiniz bir oyunu daha duyurdu. Solitairica isimli oyun, şu an için kütüphanenize eklediğiniz takdirde bedava oynayabileceksiniz.

Solitairica Oyunun Konusu Nedir?

RPG ve savaş kategorisinin karışımı olan Solitairica, oyunculara oldukça eğlenceli anlar vaat ediyor. Bu zamana kadar oynayanların bağımlısı oldukları bu oyun artık ücretsiz şekilde oynanabiliyor.

Oyun platformları, duyurdukları bedava oyunların dışında 2021 yılında pek çok oyunun yayınlanmasına aracılık edecek. Bu sayede yeni teknolojilerle ve hikayelerle donatılmış oyunlar oynayabileceğiz. Özellikle de Steam ve Epic Games’in bu konuda önderlik edeceği düşünülüyor. Yapılan indirimlerin yüzdesi, çıkacak yeni oyunlardan ötürü yüksek tutulmuş izlenimi verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu