Beşiktaş Kenan Karaman ile Yollarını Ayırdı!

Kenan Karaman, Beşiktaş ile yollarını ayırdı. Kulüpten gelen açıklamada artık kulübün bir futbolcusu olmadığına yer verildi. Peki ya milli futbolcu hangi takıma transfer olacak?

Beşiktaş, geçtiğimiz yıl kadrosuna kattığı milli futbolcu Kenan Karaman ile yollarını ayırdığını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada başarılı futbolcunun takımdan ayrıldığı ifade edildi. Kendisine takım için ettiği hizmetlerden ötürü teşekkür edilirken, bundan sonraki profesyonel futbol kariyeri için de başarılar dilendi.

Forttuna Düsseldorf’tan Transfer Edilmişti

Kenan Karaman, Fortuna Düsseldorf’tan transfer edilmişti. Başarılı futbolcu için bonservis bedeli ödenmemişti. Şimdi ise hangi takıma gideceği merak edildi. Bu konuda menajerinden veya kendisinden bir açıklama gelmiş değil. Ancak futbolcu, kendisine gelecek teklifleri değerlendirecektir. Beşiktaş kariyerinde 35 maça çıktı ve 2 gol ile 2 asist yaptı. Sergilediği performans ile Siyah Beyazlı taraftarın gözüne girmeyi başarmıştı.

Yeni Takımı Belli Değil!

Öte yandan futbolcunun yeni takımıyla ilgili bir gelişme yaşanmadı. Transfer sezonu sona erene kadar da böyle olacağı belirtiliyor. Dolayısıyla güncel detaylar ve çok daha fazlası haberimizde yer almaya devam edecek. Kenan Karaman’ın hangi futbol kulübüne transfer olacağı yakın zamanda açıklanabilir.

Başa dön tuşu