Beşiktaş Vincent Aboubakar’a Kavuştu! Ronaldo’nun Takımından Ayrılıp Beşiktaş’a Katıldı!

Beşiktaş, çok istediği Aboubakar'a sonunda kavuştu. Aboubakar bonservis bedeli kaç milyon TL oldu? Ronaldo'nun takımından ayrılıp Beşiktaş'ta oynayacak.

Kara Kartal’da üçüncü Vincent Aboubakar dönemi başlıyor. Al Nassr’la Ronaldo’nun transferinden sonra bağlarını koparan Vincent Aboubakar, yuvası Beşiktaş’a döndü.

OPSİYONLU SÖZLEŞME

Aboubakar, Beşiktaş’la 2,5+1 yıllık sözleşme imzalayacak. Kamerunlu golcünün mukavelesinde bir yıl da opsiyon bulunuyor. 2,6 milyon euro garanti ücretlik sözleşme, bonus maddeleriyle 3 milyon euroyu geçecek. Aboubakar’ın yarım sezon için alacağı ücret henüz net değil.

KAYSERİSPOR MAÇINDA KADRODA

Kamerunlu golcü çarşamba günü evrak işlerini halledip İstanbul’a gelecek. Kamerunlu golcü, pazar günü oynanacak Kayserispor karşılaşmasında kadroda yer alacak.

BOŞLUĞU DOLDURDU

Siyah-Beyazlılar, sezon başında Burnley’den kiraladığı Wout Weghorst’un Manchester United’a gitmesine engel olamamıştı. Kara Kartal, Weghorst’un boşluğunu eski golcüsü Vincent Aboubakar’la doldurdu.

SON VEDASI KÖTÜ OLDU

30 yaşındaki golcü futbolcu Beşiktaş’tan olaylı şekilde ayrılmıştı. Aboubakar, Siyah-Beyazlılar’ın 2020-21 şampiyonluğunda son haftalarda sakat olduğu gerekçesiyle süre almamıştı. Kamerunlu futbolcu bir maça daha çıksaydı kontratı otomatik olarak uzayacaktı. Aboubakar sezonun tamamlanmasıyla Al Nassr’a imza atmıştı.

Başa dön tuşu