Bir Küçük Gün Işığı 2 Ocak 2023 Yeni Bölümü Neden Yok? ATV Dizisi Yayından Kaldırıldı mı?

ATV'de ekrana gelen Bir Küçük Gün Işığı dizisi 2 Ocak 2023'te yeni bölümü yok mu? Berk Oktay ve Seray Kaya'nın oynadığı dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bir Küçük Gün Işığı 2 Ocak 2023 yayın akışı güncel...

Başrollerini Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu, Şeyma Korkmaz, Tuğçe Açıkgöz ve Gizem Ünsal’ın paylaştığı Bir Küçük Gün Işığı dizisi setine 28 Aralık 2022 ve 3 Ocak 2023 tarihleri arasında 1 haftalık bir yılbaşı arası verildi. Bir Küçük Gün Işığı 2 Ocak Var mı Yok mu? Fox TV yönetimi Bir Küçük Gün Işığı dizisine 1 haftalık yılbaşı arası vermeye karar verdi.

Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Bir Küçük Gün Işığı dizisi 2 Ocak 2023 pazartesi günü değil 9 ocak 2023 pazartesi günü ekranlarda olacak. Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yapımcısı NGM Medya dizisini aslında 2 Ocak 2023 de yayınlamak istemişti ancak Fox TV yönetimi diğer tüm dizilerinde olduğu gibi Bir Küçük Gün Işığı dizisine de 1 hafta ara vermek istedi.

Trt 1 yönetimi tüm dizilerine yıl başı haftası ara vermeden devam edecek. Diğer bir çok kanal da bazı dizilerini yayınlarken bazı dizilerine de 1 hafta yıl başı arası verecek; ancak Fox TV tüm dizilerine 1 hafta ara verme kararı aldı. Bir Küçük Gün Işığı 2 Ocak Neden Yok? Bir Küçük Gün Işığı 2 Ocak Neden Yok? çünkü kanallar yıl başı haftasında 1 hafta dizi yayınlamak istemiyor; çünkü reklam ücretleri çok az yılın ilk haftasında. Ayrıca bir çok televizyon izleyicisi de yıl başını fırsat bilip tatile çıktı. Her ne kadar bu yıl yıl başına özel bir ek tatil olmasa da yine de milyonlar İstanbul’dan kaçtı. Ekran başında izleyici olmayınca da kanallar yüksek reyting alan dizilerini yayından çekti.

Bir Küçük Gün Işığı dizisi de pazartesi akşamının en yüksek reyting alan üçüncü dizisi. Bir Küçük Gün Işığı dizisinin önünde Yasak Elma ve Alparslan Büyük Selçuklu dizileri var ancak üç dizinin de izlenme oranları bir birine çok yakın. Eğer Bir Küçük Gün Işığı dizisi 2 ocak 2023 de yayınlanabilseydi Yasak Elma yokken izleyicisini arttırabilir belki de pazartesinin en yüksek izlenme oranlarına sahip dizisi olurdu; ancak bu fırsat kaçtı.

Başa dön tuşu