Denizbank Acil Kredi İhtiyacı Olanlara 0,99 Faizle Kredi Verecek! 15 Bin TL Kredi Başvuruları Açıldı!

Denizbank, 15 bin TL'lik ihtiyaç kredisi kampanyasına dair bilgi verdi. Düşük faizle kredi çekecekseniz 0,99 faiz oranlı kredi paketi sizleri bekliyor. İşte Denizbank acil ve hızlı kredisi...

Yeni yılda vatandaşların tüm ihtiyaçları için kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyaları peş peşe duyurulmaya başladı. Denizbank’tan duyurulan yeni yılın ilk ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında faiz oranları yüzde 1’in altına çekildi.

İhtiyaç kredisi faiz oranlarında son dönemde bankaların faiz oranlarını düşürmesi ise dikkat çekiyor. Ocak ayının sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 20.000 TL’ye kadar kredi sadece yüzde 0,99 faiz oranları ile kullandırılacak.

YÜZDE 0,99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Denizbank’ın Yeni Yılda İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin! Başlığı ile duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları dikkat çekiyor. 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini en düşük faiz oranları ile sunan banka, kolay başvuru adımları ile kredi taleplerini alıyor.

Türkiye’de artan enflasyon ve beraberinde gelen yaşam pahalılığı ile yeni yılda peş peşe gelen zam haberleri sonrasında vatandaşların nakit ihtiyaçları da iyice arttı. Denizbank’ın avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasında ise yüzde 0,99 faiz oranları uygulanacak.

DENİZBANK 20.000 TL DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Denizbank’ın 20.000 TL’ye kadar yüzde 0,99 faiz oranları ve 12 aya kadar vade seçenekleri ile sunulan ihtiyaç kredisinde uygun geri ödeme seçenekleri yer alıyor. Bu kapsamdan yapılan örnek ödeme tablosuna göre 20.000 TL kredi için 12 aylık vadede aylık 1.803 TL taksit tutarları hesaplanmıştır.

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli Denizbank’ın yüzde 0,99 faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisi kampanyasına MobilDeniz uygulaması üzerinden başvur yapılabilecek. Uygulama üzerinden ‘’Müşteri Ol’’ butonu ile ilerleyerek DenizBank’lı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Denizbank müşterileri yararlanabilmektedir. s

Kullanılacak kredilerde faiz oranı, MobilDeniz kanalı için 12 ayda, hayat sigortalı olarak, aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile sunulacak. Kredi miktarı, vade ve KKB puanına göre farklı oranlar hesaplanabilir.

Başa dön tuşu