Emekli Promosyon Ödemelerinde Son Güne Girildi!

Emeklilerin promosyon ödemesi alması için gerekli şartlar sıralanmıştı. Şimdi ise Eylül ayı itibarıyla 9000 TL'yi geçen promosyon ödeme teklifi sona erecek gibi gözüküyor.

Emekli promosyon ödemelerine dair çeşitli ifadelere yer verildi. Pek çok emeklinin bankalarda sırada beklediği veya internet aracılığı ile promosyon başvurusunda bulunduğu belirtiliyor. Öte yandan eğer sizler de yüksek promosyon ödemesinden yararlanmak istiyorsanız acele etmeniz gerekmekte. Çünkü Eylül ayı sona erdikten sonra pek çok promosyon teklifi de bitecek. Peki ya hangi bankalar bu noktada kampanya sunuyor?

Özel Bankalar Tercih Edilmekte

Özel bankalar genel olarak promosyon konusunda daha avantajlı teklifler sunuyor. Hali hazırda 9000 TL’den fazla kazanç sunan bankalar da mevcut. Dolayısıyla sizler de promosyon ödemesi almak istiyorsanız banka şubelerine giderek güncel bilgi elde edebilirsiniz. Maaş taahhütünün bu noktada büyük önemi bulunmakta.

3 Yıl Şartına Dikkat

Öte yandan promosyon ödemesi alacağınız bankadan 3 yıl boyunca emekli maaşınızı alacaksınız. Yani emekli maaş hesabınız o bankaya 3 yıl boyunca bağlı kalacak. Dolayısıyla bu taahhütü verebiliyorsanız promosyon ödemesi almaya hak kazanacaksınız. Aksi halde böyle bir durum mümkün olmayacak.

Başa dön tuşu