Teknoloji

Epic Games Bedava Oyun Vermeye Başladı! Her Gün 1 Oyun Ücretsiz Dağıtılıyor!

İnternet üzerinde dolaşan ve Epic Games’in her gün bedava vereceği oyunlar listesinin yalan olduğu ortaya çıktı. Ancak yine de Epic Games 17 Aralık’tan beridir her gün bir bedava oyun verme etkinliğini sürdürüyor. İlk bedava bedava verdiği oyun olan Cities:Skylines’i kütüphanesine ekleyenler artık oyunu dilediği zaman oynayabilir.

Dün bedava verilen ve bu akşam saat 19:00’a kadar kütüphanesine ekleyenlerin sonsuza kadar oynayabileceği oyun belli oldu. Bedava oyunun ismi New ‘n’ Tasty. Oyunu daha önce izlemeyenler ve oynamayanlar internet üzerinden konusunu araştırmaya başladı bile. Hiçbir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebileceğiniz bu oyunun canavarların savaşını konu alıyor. Bu tarz oyunlara merakı olanların kesinlikle kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.

Epic Games Her Gün Oyun Vermeye Devam Edecek!

Henüz 2. bedava oyun dağıtılmışken, kullanıcılar her akşam farklı bir oyunun bedava verildiği duyurusu heyecanlanıyor. 2021 yılına girene kadar devam edecek bu etkinlikte kütüphanesini dolduranlar ileri zamanlarda oyun sıkıntısı çekmeyecek. Birbirinden kaliteli oyunlara erişebilmek için tek yapmanız gereken Epic Games hesabı oluşturmak ve ücretsiz verilen oyunları listenize eklemek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu