Ethereum Fiyatlarındaki Son Durum Nedir?

Ethereum fiyatlarındaki güncel gelişmeler paylaşıldı. Ethereum son bir haftaya göre değer kazandı mı?

Ethereum piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimidir, ancak aynı zamanda en değişken olanlardan biridir. Yalnızca geçen hafta %80’den fazla yükseldi ve düştü, ancak bu yakın zamanda gözden düşeceği anlamına gelmiyor. Aslında, ethereum ivme kazanıyor gibi görünüyor ve önümüzdeki bir veya iki yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda olabilir.

Ethereum yükselişe geçecek mi?

Ethereum dünyanın en popüler kripto para birimlerinden biri ve bunun iyi bir nedeni var. Parlak bir geleceği var ve bunu şimdiden göstermeye başladı. Ethereum, 2015 yılında Vitalik Buterin adlı çok başarılı bir geliştirici tarafından piyasaya sürüldü. Ethereum’u yarattı çünkü o zamanlar günlük kullanım için çok yavaş ve çok pahalı olarak görülen Bitcoin’e bir alternatif yaratmak istiyordu.
Ethereum bir süredir piyasada, ancak hala hızla büyümeye devam ediyor. Aslında, etherscan.io’nun araştırmasına göre, Ethereum ağında her gün 700 milyondan fazla işlem yapılıyor – bu Visa’nın bir yılda yaptığından daha fazla!
Dünya kripto para birimlerinin giderek daha fazla farkına vardıkça, bazı insanların etherium’un değerinin artıp artmayacağını merak etmesi şaşırtıcı değil.

Etherium, Waterloo Üniversitesi’nde eğitim görmüş bir Rus programcı olan Vitalik Buterin tarafından yaratılmış bir kripto para birimidir. Değeri 2015’te ilk kez piyasaya sürüldükten sonra fırladı ve o zamandan beri tırmanmaya devam etti. Şu anda birim başına 210 $ değerinde ve piyasaya sürülmesinden bu yana %2000’in üzerinde artış gösterdi.

Başa dön tuşu