Hadise Evi Terk mi Etti? Mehmet Dinçerler ile Tartıştı mı?

Bir süredir Hadise ve Mehmet Dinçerler'in arasının bozulduğu yönündeki iddialar konuşuluyor. Ünlü sanatçıdan konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil. Peki ya Mehmet Dinçerler ile gerçekten de arası bozuldu mu? Sosyal medyadan yaptığı açıklama dikkat çekti.

Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında sonra dönemde problem yaşandığı iddia ediliyor. Gündemde bomba etkisi yaratan bu gelişme ile birlikte çeşitli ifadelere yer verildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği ünlü sanatçı, herkesi şaşırttı. Öyle ki bu açıklama sonrasında kendisiyle ilgili bazı iddialar gündeme geldi. Hadise’nin evi terk ettiği ve bekar evine yerleştiği belirtiliyor.

Mehmet Dinçerler ile Arası Bozuldu mu?

Mehmet Dinçerler’in yüzüksüz fotoğrafıyla birlikte ikilinin arası bozulduğu yönündeki iddialar iyice arttı. Sosyal medya, bir anda bu haberi konuşmaya başladı. Dolayısıyla Dinçerler cephesinden nasıl bir açıklama gelecek merak ediliyor. Güncel detaylar ve dahasına yer vermeye devam edeceğiz.

Hadise Açıklama Yapmadı

Sosyal medya hesabından aralarının bozuk olduğuna yönelik açıklama yapmayan Hadise ise bu hamlesiyle dikkat çekiyor. Kendisinin yalnızca hamile olmadığı yönündeki açıklaması ve gündemeydi. Ancak Mehmet Dinçerler ile arasının bozulduğuna yönelik açıklamaları yalanlanmış değil. Bu konuda nasıl bir adım gelecek hep birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu