Hadise ve Mehmet Dinçerler Aşkı Bitti! Tek Celsede Boşandılar

Hadise ve Mehmet Dinçerler nihayet boşandı. Çok fazla vakit kaybetmeyen ikili, ilişkilerini hızlı bir şekilde bitirmeyi tercih etti. Anlaşmalı boşandıkları detayını da ekleyelim.

Hadise ve Mehmet Dinçerler, henüz 4 ay önce evlenmişlerdi. Bu gelişme ile birlikte çeşitli ifadelere yer verildi. Öte yandan ikilinin neden tartıştığı ve anlaşamadığı çok soruldu. Ortaya çıkan dedikodularla birlikte ayrılacakları doğrulandı. Şimdi ise tek celsede boşandıkları belirtiliyor.

Tek Celsede Boşandılar

Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen dava ile beraber çiftin tek celsede ayrıldığı öğrenildi. Bir süredir aralarının iyi olmadığı belirtiliyor. Hadise’nin Dinçerler ailesi ile anlaşamadığı ve kendisine baskı kurulduğu iddiası ise sosyal medyada yerini aldı.

Anlaşmalı Bitirdiler

İlişkilerini ve resmi bağlarını anlaşmalı şekilde bitirmeleri ise gözden kaçmadı. Bundan sonraki süreç içerisinde hayatlarına birbirleri olmadan devam edecekleri belirtildi. Sosyal medya ise bu haberle birlikte büyük şok yaşadı. Pek çok kullanıcı, ikilinin ilişkisini ve boşanmasını yakından takip ediyor. Bir süre daha magazin gündeminde kalması beklenmekte.

Başa dön tuşu