Hayat Bugün Dizisi Barış Kimdir? Ulaş Tuna Astepe Hangi Dizilerde Oynadı?

Hayat Bugün dizisinde başrol oynayan Ulaş Tuna Astepe kimdir? Hayat Bugün Barış karakteri hakkında güncel bilgiler.

Show TV’de 19 Ekim 2022 tarihinde yayın hayatına giren ve hızlı bir giriş yapan Hayat Bugün dizisinde başhekim Dr. Barış Güvener karakterine hayat veren oyuncuyu yakından tanıyalım. Hepimizin göz aşinalı olduğu yakışıklı oyuncu, oldukça tanıdık bir isim. Yazının devamında Hayat Bugün Barış kimdir, Hayat Bugün dizisi doktor Barış ve Ulaş Tuna Astepe nerelerde oynamıştır gibi sorulara cevap arayalım.

Hayat Bugün Barış Kimdir?

Ulaş Tuna Astepe’nin hayat verdiği Hayat Bugün Barış karakteri, dizinin baş kahramanı olarak karşımızda çıkmaktadır. Amerikan yapımı New Amsterdam dizisinin uyarlanışı olarak kurgulanan Hayat Bugün dizisi doktor Barış, hikayenin başrolü görevindedir. Yozlaşmış bir hastanede bir takım işleri yoluna koymak için göreve getirilen genç ve dinamik başhekim Barış Güvener’in ve etrafındakilerin başından geçen olaylar dizide konu edilmektedir.

Ulaş Tuna Astepe Nerelerde Oynamıştır?

1988 İzmit doğumlu yakışıklı oyuncu, ülkemizdeki önemli dizilerde oynamış olmakla birlikte, en büyük patlamasını 2018-19 yıllarında ATV’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisiyle yakalamıştı. Deli Tahir rolünde izlediğimiz Ulaş Tuna Astepe, bunun haricinde 3 sezon Karadayı Dizisinde, 1 sezon Analar ve Anneler dizisinde, 1 sezon Rüya dizisinde ve tam 32 bölüm Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde karşımıza çıkmıştı. Tek sinema deneyimini ise 2016 yapımı Körfez filminde canlandırdığı Selim rolüyle yakalayan ve başrolde izlediğimiz yakışıklı oyuncu, çok sayıda tiyatro eseri ve kısa filmde kendine yer bulmuştur.

Başa dön tuşu