Kamu Bankalarından Emekliye Ek Ödeme Fırsatı Verildi!

Kamu bankalarında emeklilere verilen ek ödemeler dikkat çekiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da sözünü ettiği 10 bin TL'lik ek ödemeye dair detaylar yazımızda yerini aldı.

Kamu bankalarındaki güncel gelişme ile beraber emekli vatandaşlar için ek ödeme fırsatı sunuluyor. Öyle ki Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan gelen hamle ile beraber ödemeler açıklandı. Emekli maaş hesabı olanlar için düzenlenen bu kampanyaya dair güncel detaylar açıklanacak. Peki ya Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da duyurduğu üzere maaş hesabı kamu bankalarında olanlar hangi fırsatlardan yararlanabiliyor.

Kamu Bankalarında Ek Ödeme!

Zirat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden düşük faizli kredi fırsatı sunuluyor. Emekli vatandaşlar, maaş hesaplarının bu bankalarda olmasıyla birlikte düşük faizli kredilerden yararlanabilecek. Öte yandan limitin 10 bin TL olarak belirlenmesi de gözler önüne serildi.

Başvurular Hızlı Sonuçlanıyor

Öte yandan kredi başvurusunda bulunan müşteriler, hızlı şekilde sonuç almaktadır. Şartları karşılamaları durumunda birkaç dakika içerisinde değerlendirme sonucunu alabilirler. Dolayısıyla sizler de ek ödemeden yararlanmak istiyorsanız, bahsi geçen üç bankadan birinde emekli maaş hesabınızın olması gerekiyor.

Başa dön tuşu