Kamu Bankası Hem Kredi Hem de İnternet Verecek! Ziraat Bankası Emeklilerin Yüzünü Güldürdü!

Kamu bankası Ziraat Bankası emekliye hem kredi hem de internet paketi veriyor. Bu sayede düşük faizli kredi ile birlikte internetinizi kullanabileceksiniz.

Türk Telekom’dan vatandaşların yüzünü güldürecek bir kampanya detayı iletildi. Emekli maaşını Ziraat bankasından alan milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren kampanya duyurusu oldukça dikkat çekti. Ziraat bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru doğrultusunda kampanyaya katılım sağlayan vatandaşlara Türk Telekom’dan cezbedici bir kampanya geldi.

Ziraat bankası internet sitesi üzerinden yapılan duyuru doğrultusunda Türk Telekom müşterileri için geçerli olan kampanyada Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesi uygulanacağı belirtildi. 12 Ay boyunca geçerli olacak taahhütle 80 TL’ye sahip olma imkanı Ziraat bankası müşterilerine sunuldu.

ZİRAAT BANKASI KAMPANYASI GÜLÜMSETTİ!

Ziraat bankası tarafından sunulan kampanya dahilinde emekli vatandaşları kapsayan kampanyası ile vatandaşlar çok daha fırsatlı paketlere sahip olacak. Kampanyanın kapsadığı kişiler kolaylıkla bu kampanyadan yararlanabilirken Ziraat bankası resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu.

EMEKLİLER İÇİN GEÇERLİ OLACAK!

Ziraat bankası kampanyası resmi internet sitesi üzerinden duyurulurken şu ifadeler yer aldı;

  • Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler, Yeni Yıl kampanyasıyla birlikte Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 80 TL’ye sahip oluyor!
  • Kampanyadan yararlanmak için kimliğinizle birlikte size en yakın Türk Telekom bayisine başvurmanız yeterli! Bankamız maaş müşterisi olduğunuza ilişkin kontroller yapıldıktan sonra size özel tarifeden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.
  • Tarifenizdeki dakika, SMS ve GB’larınız bittiğinde otomatik olarak durur ve aşım ücreti ödemezsiniz.

Bankalar yeni yılın gelmesiyle birlikte pek çok kampanya düzenlemeye devam ederken Ziraat bankası kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Birçok kampanya dahilinde vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ederken Ziraat bankası bu defa emekli müşterilerini gülümsetecek. Kampanya hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayabilir

Başa dön tuşu