Killa Hakan Aylar Sonra Sağlığına Kavuştu ve Paylaşım Yaptı!

Killa Hakan'dan gelen haber milyonları üzmüştü. Ünlü rapçi Killa Hakan sağlığına kavuştuğunu açıkladı ve bunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Rap dünyasının etkili isimlerinden olan Killa Hakan, bir süredir ortalıkta gözükmüyordu. Ünlü isme dair çeşitli ifadelere yer verilmişti. Gelinen noktada kendisiyle ilgili neler biliyoruz? Ünlü ismin virüse yakalanmasıyla birlikte bağışıklık sistemi çökmüş ve üstüne üstlük çok zor zamanlar yaşamıştı.

Aylarda Yoğun Bakımda Kaldı!

Yoğun bakımda aylarca tedavi gören Killa Hakan, dikkatleri üzerine çekti. Ünlü ismin ziyaretine meslektaşları, dostları ve sevenleri akın etti. Öte yandan aylar içerisinde sağlığına kavuşması ise sevindirdi. Akciğer ve böbreklerine sıçrayan virüsten ötürü zor zamanlar geçirdiği belirtiliyor.

Sosyal Medyadan Açıklama Yaptı

Killa Hakan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Çok kötü günler geçirdim. Dünyayı bir anlık terk ettim ve geri döndüm Allah’a şükür tüm dualarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. Yavaş yavaş, sakin sakin iyileşme yolunda gidiyorum bakalım nasıl olacak? Gelişmeleri paylaşacağım seviyorum sizleri. En önemlisi sağlık gerisi yalan mücadeleye devam” ifadesine yer verdi.

Başa dön tuşu