Konser Terörü Zeynep Bastık’ı Vurdu!

Zeynep Bastık, konser verdiği esnada yüzüne lazer tutulması ve alanına şişe fırlatılması nedeniyle konseri iptal etti. Konser alanını terk etmesi ile birlikte gündem oldu.

Son dönemde yayınladığı single parçalar ve video çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı şarkıcı Zeynep Bastık, Mersin konserinde talihsiz bir olay yaşadı. Tarsus ilçesinde verdiği konserde tatsız olaylar yaşayan Zeynep Bastık, yaptığı açıklamada güvenliğinden endişe ettiğini belirterek olaya sebep olan seyircileri sert bir dille uyardı. Sahnede şarkı söylerken yüzüne kırmızı lazer tutulduğunu ve iki defa şişe fırlatıldığını belirtken Bastık, bu tarz görüntülerin artık bitmesi gerektiğini dile getirdi.

Konseri Erken Bitirdi!

Başarılı şarkıcı Zeynep Bastık’ın Tarsus/Mersin’de verdiği konser sırasında sahneye pet şişe fırlatılması nedeniyle konseri erken bitirdiği öğrenildi. Güzel şarkıcı yaptığı açıklamada kişisel güvenliğini tehlikeye düşüren bu durum karşısında konserin bitimine 3 parça varken konseri bitirmek zorunda kaldığını belirtti. Ayrıca pet şişe fırlatılması öncesinde de kendisine lazer tutularak sahnedeyken taciz edildiğini ekleyen Zeynep Bastık, atılan pet şişelerin yüzünü sıyırdığını ve bu nedenle konseri bitirmek zorunda kaldığını ifade etti. Sanatçı, yaptığı açıklamada birkaç densiz yüzünden bir sürü insanın mağdur edildiğini ekleyerek konseri yarıda bitirdiği için sevenlerinden özür dilemeyi de ihmal etmedi.

Bunlar İlk Kez Yaşanmıyor!

Yakın geçmişte seksi şarkıcı Ece Seçkin’in konserinde de sahneye telefon fırlatılması ve Melek Mosso’nun sahnesine para atılması gibi tatsız sahne olayları gerçekleşmişti. Ayrıca rap müzik sanatçılarından Önder’in sahnesine de para atılırken, son olarak da Hülya Avşar’ın Altın Koza’daki sahnesine iç çamaşırı fırlatılmasıyla sanat camiası sarsılmıştı. Sahne terörünün bu seferki kurbanı ise Zeynep Bastık oldu.

Başa dön tuşu