Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Firma Adı; Haber Fanatik

İsim Soyisim Ali Kutlu
mail: info@haberfanatik.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

İsim Soyisim: Ali Kutlu
mail:  info@haberfanatik.com

Haber Editörleri / News Editors

İsim Soyisim Ali Kutlu
mail:  info@haberfanatik.com

İsim Soyisim Barış Kutlu
mail:  info@haberfanatik.com

Spor Haberleri

İsim Soyisim: Ali Kutlu
info@haberfanatik.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

İsim Soyisim Ali Kutlu
mail:  info@haberfanatik.com

Reklam / Advertise
İsim Soyisim Barış Kutlu
mail:  info@haberfanatik.com

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz yazı ve görselleri bize info@haberfanatik.com adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderiniz ekibimizce onaylanırsa ilgili kategoride yayına alınır.

Yazılım Firması / System Management
WordPress SH V1 Teması

Adres / Adress
Haber Fanatik

MAİL: info@haberfanatik.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
© Copyrigth 2016 haberfanatik.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde haberfanatik.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.  haberfanatik.com  üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

haberfanatik.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili  haberfanatik.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on  haberfanatik.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on  haberfanatik.com are opened on a new page.  haberfanatik.com  does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Başa dön tuşu