Kuruluş Osman 4 Ocak 111. Bölüm Yayınlanacak mı? Kuruluş Osman Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı?

Kuruluş Osman dizisi bu akşam yeni bölümüyle yayınlanacak mı? 4 Ocak Çarşamba günü Kuruluş Osman var mı? ATV dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü...

Kuruluş Osman dizisinin 111. bölümü bu akşam yayınlanacak mı merak ediliyor. Dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağına dair çok fazla soru soruldu. ATV’de ekrana gelen yapımın başrolünde Burak Özçivit oynuyor. Dizi bu akşam ekrana gelecek mi?

Kuruluş Osman 111. Bölüm Özet

Kuruluş Osman’da Sultan Alaeddin’in Osman Bey’in ölüm fermanını verirken Osman Bey, bu ferman karşısında nasıl harekete geçecektir? Öte yandan Osman Bey, Sultan Mesud’dan öğrendiği bilgiyle İsmihan Sultan’ın mührünü ele geçirmek için nasıl bir plan yapacaktır?

Osman Bey’in İsmihan Sultan planı!

Osman Bey Sultan Mesud’dan çok önemli bir bilgi alır. Bu bilgi İsmihan Sultan’daki mühürdür. Osman Bey, İsmihan Sultan’ı engellemek için bu mührü alma görevini Bala Hatun’a verir. Bala Hatun bu görevde muzaffer olabilecek midir? Osman Bey, bu planıyla İsmihan Sultan’ı engellemeyi başarabilecek midir?

Sultan Mesud kurtulabilecek mi?

Sultan Alaeddin kararını vermiştir. Osman Bey’in ve Sultan Mesud’un ölüm fermanını vermiştir. Vezir Saveli bunun için Samagar’ı görevlendirir. Samagar, Sultan Mesud’u ağır yaralar. Sultan Mesud kurtulabilecek midir?

Osman Bey’in, kaybettiği kaleleri küffar elinde bırakmaya hiç niyeti yoktur. Osman Bey kaleleri nasıl geri alacaktır? Osman Bey’in büyük planı nedir? İsmihan Sultan, Osman Bey’in bu hamlesine nasıl bir karşılık verecektir?

İsmihan Sultan ve Malhun Hatun karşı karşıya

İsmihan Sultan kıtlığı körüklemek için Yenişehir’deki oyununu sürdürmeye devam etmektedir. Malhun Hatun ise onun oyununu bertaraf etmek için kendi hamlelerini yapmaktadır. Malhun Hatun, İsmihan Sultan’ı durdurabilecek midir?

Başa dön tuşu