Mesut Özil Sahalardan Uzak Kalacak! Sırtındaki Rahatsızlığından Ötürü Ameliyat Edilecek

Mesut Özil sırtından ameliyat olacak. Rahatsızlığı nedeniyle ufak bir operasyon geçireceği belirtildi. Başakşehir futbolcusu sahalardan uzak süre uzun kalabilir.

Mesut Özil, Başakşehir’e transfer olduktan sonra beklentilerin altında bir performans sergiledi. Üstelik 3 maçta yalnızca 21 dakika forma giydiği biliniyor. Hal böyle olunca ünlü isimle ilgili çeşitli ifadelere yer verildi. Yıldız futbolcunun sahalardan uzak kalacağı bilgisi iletildi. Peki ya kendisi ne zaman sahalara geri dönebilecek? Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama büyük ses getirecek.

Mesut Özil Sırt Operasyonu Geçirecek

Sırtındaki ağrı nedeniyle operasyon geçirecek olan Mesut Özil, bir süre turuncu lacivertliler ile birlikte oynayamayacak. Öte yandan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü ismin ifadesinde ise “Maalesef uzun bir süre forma giyemeyeceğim. Sırtımdaki ağrının tamamen geçmesi için bu hafta ameliyat olacağım. En kısa sürede sahalara dönebilmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Sevgi ve desteğiniz için teşekkür ederim.” sözü yer aldı.

Başa dön tuşu