Teknoloji

Overwatch Geçici Olarak Ücretsiz Oldu! Ne Zamana Kadar Oynanabilecek?

Son yılların popüler oyun serileri arasında bulunan Overwatch oyunu, geçici süreliğine ücretsiz yapıldı. Bu fırsattan yararlanmak isteyen kullanıcılar oyunu bilgisayarına indirip oynamaya başladı bile. Peki bu başarılı serinin ilk oyunu ne zamana kadar ücretsiz olarak oynanacak?

Neredeyse tüm popüler konsollarda ve bilgisayarda ücretsiz hale gelen Overwatch’ın ne tür bir oyun olduğu da merak ediliyor. Aksiyon oyuncularını vazgeçilmez oyunlarından biri olan Overwatch, birinci şahıs görünümüyle oynanmaktadır. Online modu sayesinde çevrimiçi mücadeleyi sevenler tarafından yıllardır tercih edilmektedir.

Overwatch Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Overwatch oyunu, 21 Aralık 4 Ocak tarihleri arasında kullanıcılar tarafından oynanabilecek. Oyunda kaydedeceğiniz ilerlemeler ve kazanacağınız kutular ise geçerliliğini koruyacak. Yani oyunu satın almanız durumunda 4 Ocak’tan sonra da kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bu güzel gelişmenin hemen ardıdan gözler diğer oyun şirketlerine çevrildi. Önümüzdeki günlerde onlardan da geçici süreli ücretsiz oyun oynama fırsatı bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu