Seren Serengil’den Neslihan Atagül Aldatıldı Açıklaması! Serrra Arıtürk ile Kadir Doğulu Arasında Ne Yaşandı?

Seren Serengil, canlı yayında Neslihan Atagül'ün aldatıldığını öne sürdü. Üstelik Neslihan Atagül yasak aşkı öğrendikten sonra eşinin Serra Arıtürk ile görüşmesini yasakladı. İddialar havada uçuşurken Kadir Doğulu'dan bir açıklama geldi mi?

Uzun bir süredir Kadir Doğulu’nun Aşkın Tarifi dizisindeki rol arkadaşı Serra Arıtürk ile yasak aşk yaşadığını ileri süren Seren Serengil, Neslihan Atagül’ün Instagram hesabından yaptığı paylaşıma sessiz kalamadı.

Neslihan Atagül’e Destek Çıktı

13,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaşan Neslihan Atagül, “Böyle bir gece” notunu düştü. Atagül’ün ihanete uğradığını ileri süren Seren Serengil ise paylaşıma “Neslihan sen çok özel bir kızsın ne olur” yorumunu yaparak kalp emojisi koydu.

Neslihan Atagül Aldatıldığını Öğrendi mi?

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Seren Serengil, yayında Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun ilişkisi hakkında uzun uzun konuşmuştu. Bir hafta önce de ikili hakkında çıkan ihanet iddiasıyla ilgili konuşan Serengil, ilişkide 2. kadın olarak gösterilen Serra Arıtürk ile geçtiğimiz aylarda yaptığı bir konuşmayı anlatmıştı. Arıtürk’ün yasak aşk iddiasını yalanladığını söyleyen Serengil, “Kadir’in adının çıktığı kız bizim de arkadaşımız. Onunla konuştum. Neslihan, Kadir’in bu kızla birlikte olduğunu öğrenmiş ve büyük olaylar çıkmış. Kadir ve Serra aynı yapım şirketinde oldukları için bütün yaz bir aradalarmış. Neslihan film çektiği için yokmuş. Kadir şu an Serra ile asla görüşmüyormuş. Sanırım Neslihan yasaklamış. Dini nikah olmadığını ve arkadaş olarak her gün beraber olduklarını söyledi” demişti.

Başa dön tuşu