Survivor 2023 Yarışmacısı Bu Sefer Tayt Giymedi! Gönüllüler ve Ünlüler Kadrosu Açıklandı!

Survivor 2023 yarışmacı kadrosu nihayet açıklandı. Kadroda yer alan ünlü isim, tayt giymesi ile gündemdeydi. Ancak bu sefer Survivor fragmanında takım elbise giydi. Gönüllüler ve Ünlüler'de hangi yarışmacılar olacak?

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen reyting rekortmeni yarışması Survivor 2023’ün kadrosu ve yayın tarihi netleşti. 15 Ocak’ta izleyici karşısına çıkacak olan yarışmanın fragmanları da dikkat çekti.

Tayt Yerine Takım Elbise Giydi

Yarışmacılar arasında bulunan Berdan Mardini’nin tayt giyerek sosyal medyada paylaşması gündem olmuştu. Bu nedenle yarışma fragmanında takım elbise giymesi şaşırttı. Tamamen akıl oyunları üzerine kurulu olacak olan Survivor 2023 yarışmasının kadrosunda yer alacak isimler de yayınlanan fragmanlarla netleşmiş oldu. Yarışmanın ünlüler kadrosunda Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan Murat Eken, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Cansu Tuman yer alıyor. Ünlüler takımının yer aldığı fragmandaki en dikkat çeken olay ise şarkıcı Berdan Mardini’nin diğer isimlerin aksine takım elbise giymesi dikkatlerden kaçmadı. İddialı olduğunu vurgulayan şarkıcı, “Değişim dışında hiçbir şey kalıcı değildir. Bu sene Survivor benimle çok değişik olacak. Siz de benim gibi heyecanlı mısınız?” diyor.

Influencerlar Gönüllüler Takımında

Yarışmanın çoğunluğu sosyal medya fenomenlerinden oluşan gönüllüler takımı ise Aleyna, Gizem Avcı, Osman Can, Özgür Tunga, Asena, Kardelen, Walison, Buse Plan, Aysu Keskin Elanur, Alper Rende, Chaby Han, Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan ve Barış Telli’den oluşuyor.

Başa dön tuşu