Tuzak Dizisinde Luna Kimdir? İlayda Çevik Hayatı ve Oynadığı Diziler

TV8 dizisi Tuzak'ta oynayan İlayda Çevik kimdir? Tuzak dizisi Luna karakteri hakkında ne biliyoruz? İlayda Çevik'in oynadığı diziler ve hayatı...

Acun Medya’nın sahibi olduğu Tv8 yapımı Tuzak dizisi, daha yayınlanmadan önce bile konusu, fragmanları ve oyuncu kadrosuyla ülke gündemine bomba gibi düşmüştü. 19 Ekim 2022 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelen Tuzak dizisinin baş rollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut ve Rıza Kocaoğlu gibi oldukça deneyimli ve kaliteli isimler yer almaktadır. Tuzak dizisinde farklı bir imaja bürünerek bazı hayranları tarafından tanınamayan güzel bir oyuncu da kadroda yer almaktadır. Tuzak dizisi Luna kimdir sorusuna cevap aranacak olan bu haberde, güzel oyuncunun filmografisine yer vereceğiz.

Tuzak dizisi Luna Kimdir?

Balıkesir 1994 doğumlu İlayda Çevik tarafından canlandırılan Tuzak dizisi Luna karakteri, hikayenin gidişatı için de önemli bir yere sahiptir. 2013 yılında henüz 19 yaşındayken atıldığı dizi sektöründe oldukça başarılı projelere ve başrol deneyimlerine sahip olan seksi oyuncu, Tuzak dizisi Luna kimdir sorularını akla getirmektedir. Gerek makyajı, gerek saçı, gerek imaj olarak farklı bir tipe bürünen güzel oyuncuyu aslında hepimiz yakınen tanımaktayız.

İlayda Çevik Nerelerde Oynadı?

28 yaşındaki güzel ve yetenekli oyuncu, hünerlerini ilk kez 2013 yapımı Karagül dizisinde canlandırdığı Maya karakteriyle göstermişti. Bu deneyimin ardından sırasıyla İsimsizler, Savaşçı, Sen Anlat Karadeniz, Gel Dese Aşk, Sen Çal Kapımı ve Bir Zamanlar Çukurova dizilerinde oldukça önemli işler başaran genç aktris, hem güzelliği hem de oyunculuk yetenekleriyle izleyicilerini kendisine hayran bırakmıştı. Son olarak ise Tuzak dizisi Luna olarak bizlerle buluşmaktadır.

Başa dön tuşu