Twitch’in Ücretli Mesaj Sistemi Kullanıma Açılıyor!

Twitch'in yeni özelliği ile birlikte yükseltilmiş mesaj sistemini öğreneceğiz. Bu sayede ünlü Twitch yayıncılarına ulaşmak daha kolay hale gelecek. Mesajlara para ödemek sizin görünürlüğünüzü artıracak.

Twitch, önemli bir hamle ile karşımıza çıkıyor. Canlı yayın platformunda atılan mesajların, ödediğiniz ücrete göre daha fazla vurgulanması sağlanacak. Bu gelişme ile birlikte canlı yayın yapan kişiye ulaşabilmek adına ücret ödeyeceksiniz. Mesajınızı görme ihtimalini artırmaya yarayan bu sistem şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Öte yandan Youtube’daki Super Chat sistemine benziyor. Dolayısıyla Youtube kullanıcılarının Twitch’in yeni özelliğini garipsemediği görüldü.

Ücrete Göre Daha Fazla Görünürlük!

Öte yandan yeni özellikle birlikte 5 dolarlık bir ödeme mesajları 30 saniye boyunca yukarı taşıyor. Öte yandan 10 dolarlık ödeme ile 1 dakika, 25 dolarlık bir ödeme ile de 1,5 dakikalık yükseltme yapılabilecek. 2,5 dakikalık vurgulama için ise 100 dolar ödeme yapılması gerekecek.

Türkiye’de de Faaliyete Geçecek

Twitch’in bu noktada çalışmaları devam ediyor. Öte yandan yakın zamanda dünya genelinde bir hamle gelebilir. Büyük bekleyiş sürüyor. Bakalım güncel detaylarla birlikte Twitch nasıl bir geliştirme ile karşımıza çıkacak yakında göreceğiz.

Başa dön tuşu