Twitter’dan Dikey Video Format Adımı!

Twitter'ın dikey video formatına geçiş yapması büyük ses getirdi. Öte yandan TikTok videoları gibi bir keşfet video sayfasının oluşturulacağı belirtiliyor. İşte yeni özelliğe dair detaylar...

Twitter, dikey video format konusunda önemli bir adım attı. Bu sayede pek çok kişinin bu fırsattan yararlanacağı belirtiliyor. Peki ya güncel gelişmeler ışığında bizler neler biliyoruz? Twitter’ın yeni özelliği çok konuşulacak. TikTok’un yaptığı şekilde bir format için özellikleri araştırdığı belirtildi. Öte yandan merak edilenler de yanıt bulacak.

Dikey Videolar İzlenebilecek

Güncel akışın dışında keşfet kısmı olacak ve dikey videolar burada yayınlanacak. Eğer Twitter’ın bu videolarını izlemek istiyorsanız tek bir tuş ile geçiş yapabileceksiniz. Öte yandan akış dönmek için ana sayfaya gelmeniz veya geri dönmeniz yeterli olacaktır.

Özellik Henüz Yayınlanmadı

Twitter, henüz bu özelliği tam anlamıyla kullanıcılara sunmuş değil. Çeşitli çalışmalar devam ediyor ve en kısa sürede tamamlanacak. Güncel detaylarla birlikte merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Bakalım Twitter’ın bu özelliği dikkatleri üzerine çekecek mi yakında öğreneceğiz.

Başa dön tuşu