Spor

Ünlü Tenisçi Maria Sharapova’dan Evlilik Çıkışı! Ne Zaman Evlenecek?

Ünlü tenisçi Sharapova, sosyal medyadan yaptığı açıklamada nişanlandığını duyurdu. Tenis kariyerine küçük yaşlardan itibaren başlamıştı. ABD’de Wimbledon turnuvasında genç yaşında rağmen Serena Williams’ı yenmiş ve o yıl Wimbledon’u kazanmıştı.

Sevgilisinin kendisine evlenme teklifi ettiğini sosyal medyadan duyurdu. Başarılı tenisçinin evlilik telifi karşısında verdiği cevap sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Romantik bir ikili olan çiftin birlikteliklerinden çok mutlu olduğu gözlemlendi.

Sharapova’nın Kariyeri Neden Çöküşe Geçti?

Bu denli hızlıca yükselen ve başarılarıyla adından söz ettiren Maria Sharapova, 2016 yılında yapmış olduğu açıklamada doping kullandığını itiraf etti. Herkesin yapamayacağı olgunlukta gelen bu itiraf sonrası 2 yıl spor müsabakalarından men cezası aldı. Bu süre zarfında tenis maçlarına çıkamayan ünlü isim, aradan geçen 2 yılın ardından tenise tekrar başladı. Eski performansını gösteremese de mücadelesinden vazgeçmedi. Men kararından sonra daha önce yapmış olduğu çeşitli sponsorluk anlaşmaları ise iptal edildi. Birçok markanın reklam yüzü olan ünlü tenisçi, doping itirafıyla kariyer basamaklarından hızlıca indi.

Evleneceği Tarihten Bahsetmedi

Başarılı tenisçinin ne zaman evleneceği henüz bilinmezken, şu an için evlilik teklifi heyecanını yaşadığı belirtildi. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmasıyla da bu haber kısa süre içerisinde milyonlara yayıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu