Masumlar Apartmanı Başrol Oyuncusu Beklenmedik Şekilde Diziden Ayrılıyor!

Masumlar apartmanı dizisinde her şey yolunda giderken senaryonun kitaptan uyarlanması nedeniyle bazı üzücü vedalar gerçekleşebilir. Son bölümlerde karşımıza çıkan Safiye ve İnci arasındaki gerginlik git gide büyüyor. İki isimden birisinin ayrılığı muhtemel olarak gerçekleşecek. Ancak bu ayrılık kimin yararına olacak? Masumlar Apartmanı izleyicileri iki karakteri de fazlasıyla sevmekte. Han’ın ya eşi ya da ablası diziden ayrılacak. Bu konuda bir seçim yapmak zorunda bırakılabilir. Dizide reyting açısından her şey yolunda giderken bu gelişmenin yaşanacak olması izleyenleri bir kez daha ekrana kilitliyor.
İnci Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılacak mı?
Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin yakın zamanda diziden ayrılacağı iddia edildi. Ancak diziden ayrılığı kesinleşen başka bir oyuncu daha bulunuyor. Kitaptaki senaryoya göre bir ismin ölerek diziye veda etmesi beklenmekte. O isim ise herkesin sevdiği ve favori karakterler arasında gösterilen biri olacak. Sosyal medya hesaplarına bakıldığında Farah Zeynep’ten Masumlar Apartmanı ile ilgili en ufak bir ipucuna rastlanılmadı.
Masumlar Apartmanı’nda Safiye Ölecek!
Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ölerek diziden ayrılacak. Kitaptaki senaryoya sadık kalınır ise Ezgi Mola’nın birkaç bölüm sonra hayat verdiği Safiye karakteri ölecek ve İnci’nin lehine gelişmeler yaşanacak. Her ne kadar kimse Safiye’nin ölmesini istemese de İnci karakterinin orta ve uzun vadede rahatlayacağı görülüyor. Sevinmesine çok fazla vakit kalmadan kendisinin de diziden ayrılışına tanıklık edebiliriz.
Herkes Naci’nin hastalık neden ile ölmesini beklerken dizi izleyicilere ters köşe yapacak ve Safiye’nin ölümünü ekranda yayınlayacak. İzlenme oranlarının artmasıyla beraber sosyal medyada da ünlü oyuncunun diziye veda edişi fazlasıyla konuşulacak gibi duruyor. Masumlar Apartmanı 22. bölüm fragmanında neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz. Olaylar Safiye’nin etrafında toplanacak ve sonu kendisi belirleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu