Teknoloji

Xiaomi Mi 11 Pro’yu Yakın Zamanda Tanıtacak

Xioami’nin yakın zamanda tanıtılması beklenen ürünü Mi 11 Pro için tarihler kesinleşti. Teknoloji şirketinin hem telefon hem de çeşitli teknolojik ürünler açısından geliştirmeler yaptığı biliniyor. 2021 yılında fiyat performans ürünlerinin yanı sıra üst düzey akıllı telefonlara da yer vereceği belirtildi.

Bu zamana kadar satışını yaptığı ürünlerin önemli kısmını fiyat performans ürünleri oluşturuyor. Ancak yine de fiyatı ve özellikleri diğerlerine nazaran yüksek cihazları geliştirmekten kendini alıkoymadı.

Xiaomi Mi 11 Pro Ne Zaman Tanıtılacak?

Heyecanla beklenen ürünün 12 Şubat 2021 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Herhangi bir aksilik yaşanmaması durumunda bu tarihte ürünün teknik özelliklerine ve bazı detaylarına ulaşabileceğiz. Xiaomi kullanıcılarının özellikle yoğun ilgi göstereceği düşünülen bu tanıtım sonrasında bizi şaşırtacak ne gibi özellikler duyurulacak merak ediliyor.

Hisse Değerini İkiye Katlamıştı

2018 yılından bu yana hisse değerini ikiye katlayan dev teknoloji şirketi, açıklanan bu haberle beraber yeni hedeflerle daha iyi bir konuma gelmek istediklerini belirtmişti. 100 Milyar doları geçen toplam hisse değeri ile beraber şirketin büyüdüğü ve geliştiği belli oluyor. Bakalım Xiaomi bu gidişatı iyi değerlendirerek daha büyük hisse değerlerine ve satış miktarlarına ulaşabilecek mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu