Yalı Çapkını 16. Bölüm Yayınlanacak mı? Yalı Çapkını 13 Ocak 2022 Yeni Bölüm Var mı?

Yalı Çapkını dizisi 16. bölümü ne zaman yayınlanacak? 13 Ocak 2022 Yalı Çapkını dizisi var mı? Star TV'nin sevilen yapımıyla ilgili son dakika gelişmesi aktarıldı.

Yalı Çapkını bu akşam var mı yok mu? 16. bölüm ne zaman yayınlanacak? Star TV dizisi 13 Ocak 2022’de ekrana gelecek mi soruluyor. Çünkü Yalı Çapkını dizisi, diğer yapımlar gibi ekranlara bir hafta ara verebilir. Böyle bir ihtimal varken izleyiciler de merak etmekte.

Yalı Çapkını Yeni Bölümü 13 Ocak 2022

Yalı Çapkını dizisinin 13 Ocak 2022 tarihli bölümü yayınlanacak. Yeni bölümünü izleyebilirsiniz. Dizinin 16 .bölümünde neler olacak?  Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer’in oynadığı dizide bizleri neler bekliyor sizlerle paylaşacağız.

Yalı Çapkını Son Bölüm Özeti

Ferit, Seyran’ın gidişini hazmedemez ve karısını almak için Kazımlara gider. Kazım, Halis Ağa’nın söylediklerinden sonra Seyran’ı da alıp tüm ailesiyle Antep’e dönmekte kararlıdır ancak Ferit Seyran’ın gidişine izin vermez. Seyran’ı yanına alan Ferit’in aklında tüm aileyi birleştirecek bir yılbaşı planı vardır.

Başa dön tuşu